Oddziału:

Lekarska:

Dyżurka
Pielęgniarska:

Możliwość komunikacji pacjentów z otoczeniem zewnętrznym

Podczas pobytu w Szpitalu  Megrez Sp. z o.o. pacjenci mogą korzystać ze specjalnie dedykowanych dla nich szpitalnych telefonów komórkowych, przeznaczonych do kontaktu z bliskimi. Telefon dedykowany dla pacjenta znajduje się w dyżurce pielęgniarskiej. W przypadku pacjentów mających trudności z poruszaniem się telefon  zostanie dostarczony choremu przez personel oddziału.

nr telefonu: 507 017 805

Ordynator Oddziału

Lek. Mateusz Hanslik

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Pielęgniarka Oddziałowa

Ewa Żerańska

Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego.

Lokalizacja V piętro

O nas

Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym urazów narządu ruchu. Przeprowadzamy zabiegi endoprotezoplastyki stawu biodrowego, kolan oraz barku. Endoprotezy biodra zakładane są z małoinwazyjnego dostępu przedniego.
Nasz zespół tworzą specjaliści i rezydenci z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu pielęgniarki, opiekunki medyczne, fizjoterapeuci oraz sekretarki medyczne. Oddział posiada 28 łóżek. Pacjenci mają możliwość kontynuacji leczenia w przyszpitalnej poradni urazowo-ortopedycznej.

Nasz zespół tworzą specjaliści i rezydenci z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjaliści:
lek. Mateusz Hanslik – Ordynator Oddziału
dr n. med. Maciej Żelawski – Zastępca Ordynatora Oddziału
lek. Jarosław Musiałowicz
lek. Grzegorz Hat
lek. Marek Broda
lek. Łukasz Chmielewski
lek. Adam Szmigiel
lek. Przemysław Błasiak

Rezydenci:
lek. Katarzyna Jarząbek
lek. Anna Wnuczyńska
lek. Bartłomiej Piasecki
lek. Michał Kaszuba
lek. Łukasz Łajdanowicz

Wstępną rehabilitacją pooperacyjną pacjentów w obrębie oddziału zajmuje się zespół fizjoterapeutów.

Zakres udzielanych świadczeń