Pielęgniarki operacyjne:

32 325 51 83

Dyżurka pielęgniarki oddziałowej:

32 325 51 90
Kierownik Bloku Operacyjnego

Kierownik Bloku Operacyjnego

Łukasz Chmielewski

Specjalista Ortopeda Traumatolog

Pielęgniarka Oddziałowa Bloku Operacyjnego

Pielęgniarka Oddziałowa Bloku Operacyjnego

Marzena Jarszak

mgr pielęgniarstwa, mgr socjologii, pielęgniarka specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, studia podyplomowe z Zarządzania w ochronie zdrowia Akademia Ekonomiczna

Lokalizacja V piętro

O nas

Blok Operacyjny Szpitala Megrez Sp z o.o. w Tychach jest blokiem multidyscyplinarnym: przeprowadzane są tu operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii otolaryngologicznej, panendoskopii.

Blok utrzymywany w stanie stałego pogotowia operacyjnego tak, aby możliwe było wykonanie zabiegu operacyjnego o każdej porze oraz dysponuje pięcioma salami operacyjnymi: 2 sale na potrzeby Oddziału Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narządu Ruchu, 1 sala ginekologiczna, 1 sala chirurgiczna, 1 sala, w której wykonuje się zabiegi otolaryngologiczne.
Na Bloku Operacyjnym pracuje wysoko wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski, który w sposób ciągły podnosi swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach.

Na wyposażeniu Bloku znajdują się między innymi:

W obrębie Bloku Operacyjnego znajduje się Sala Wybudzeniowa z trzema w pełni monitorowanymi stanowiskami z nadzorem anestezjologicznym.

Galeria

scroll Skip to content