Pielęgniarki operacyjne:

32 325 51 83

Dyżurka pielęgniarki oddziałowej:

32 325 51 90
Kierownik Bloku Operacyjnego

Kierownik Bloku Operacyjnego

Łukasz Chmielewski

Specjalista Ortopeda Traumatolog

Pielęgniarka Oddziałowa Bloku Operacyjnego

Pielęgniarka Oddziałowa Bloku Operacyjnego

Aleksandra Trzcińska

mgr pielęgniarstwa, technik sterylizacji medycznej, pielęgniarka specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego, studia podyplomowe z Zarządzania w ochronie zdrowia Akademia Ekonomiczna

Lokalizacja V piętro

O nas

Blok Operacyjny Szpitala Megrez Sp z o.o. w Tychach jest blokiem multidyscyplinarnym: przeprowadzane są tu operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii otolaryngologicznej, panendoskopii.

Blok utrzymywany w stanie stałego pogotowia operacyjnego tak, aby możliwe było wykonanie zabiegu operacyjnego o każdej porze oraz dysponuje pięcioma salami operacyjnymi: 2 sale na potrzeby Oddziału Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narządu Ruchu, 1 sala ginekologiczna, 1 sala chirurgiczna, 1 sala, w której wykonuje się zabiegi otolaryngologiczne.
Na Bloku Operacyjnym pracuje wysoko wykwalifikowany personel lekarski i pielęgniarski, który w sposób ciągły podnosi swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach.

Na wyposażeniu Bloku znajdują się między innymi:

W obrębie Bloku Operacyjnego znajduje się Sala Wybudzeniowa z trzema w pełni monitorowanymi stanowiskami z nadzorem anestezjologicznym.

Galeria

scroll Skip to content