ZDLiM

transfuzjologicznej

Specjalista mikrobiolog

Dr n biol. Lek. Barbara Kłaptocz

Absolwentka Akademii Medycznej im.M. Kopernika w Krakowie. Od 1988 asystent w II Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii ŚAM w Katowicach Ligocie. Od 1999 Kierownik Zakładu Mikrobiologii Klinicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 1 im. Prof. J. Gasińskiego w Tychach. Od czerwca 2012 Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej Megrez Sp. Z o.o. WSSP Tychy.
1997 – tytuł doktora nauk biologicznych
2004 – specjalizacja II stopnia w zakresie mikrobilogii

Lokalizacja III piętro

O Nas

Oferujemy szeroki i kompleksowy zakres badań diagnostycznych z zakresu analityki ogólnej, biochemii, immunochemii, hematologii, serologii transfuzjologicznej, mikrobiologii klinicznej. Dysponujemy wysokospecjalistycznym i nowoczesnym sprzętem diagnostycznym zapewniającym szybkość, jakość i wiarygodność uzyskiwanych wyników. Zapraszamy do korzystania z naszych usług – także komercyjnie.

Wśród diagnostów 3 posiada tytuł specjalisty, odpowiednio w dziedzinie: Laboratoryjnej Diagnostyki Medycznej, Laboratoryjnej Transfuzjologii Medycznej, Mikrobiologii. Kolejnych 3 diagnostów posiada specjalizację I stopnia z zakresu analityki medycznej, a 3 młodsze koleżanki są w trakcie specjalizacji. Nasz zespół na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w Konferencjach i Sympozjach z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej, mikrobilogii, transfuzjologii. Wiedza i duże doświadzczenie zawodowe całego Zespołu zapewnia wysoką jakość wykonywanych badań.

Godziny pobierania materiału do badań laboratoryjnych

Miejscem punktu pobrań jest Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna
Tel. 32 3255357

Punkt pobrań badań laboratoryjnych czynny:
Od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.00
Badania są pobierane do godz. 15.45

W soboty i niedziele punkt pobrań czynny w godz. 8.00 – 11.00

Pozostałe badania mikrobiologiczne – przyjmowane całododbowo w odpowiednich podłożach transportowych – opracowywane w godzinach pracy Mikrobiologii.

Borrelia burgdorferi Western Blot – surowica przyjmowana całodobowo – badanie wykonywane 1x w tygodniu (czwartek).

Cennik badań laboratoryjnych

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem badań laboratoryjnych wykonywanych w Megrez Sp. z o.o. Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach:

W środy obowiązują ceny promocyjne