Parking

W bezpośrednim sąsiedztwie szpitala spółki Megrez znajdują się parkingi miejskie.

Szpital jest przystosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Na terenie szpitala funkcjonują windy, a trakty komunikacyjne pomiędzy oddziałami umożliwiają poruszanie się w obrębie szpitala bez przeszkód.

Do naszego szpitala można się dostać na wózku inwalidzkim:

– przez wejście do Zakładu Diagnostyki Obrazowej

– poprzez pawilon, w którym mieszczą się Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca. Dojazd samochodem jest możliwy na parking tuż przy drzwiach drogą prowadzącą do naszych Poradni Specjalistycznych i Nocnej Świątecznej Opieki. Stamtąd przewiązką łączącą pawilon ze szpitalem trafia się do budynku głównego pod windy, którymi można wyjechać na wszystkie piętra, gdzie mieszczą się oddziały szpitalne.

– przez Izbę Przyjęć: istnieje możliwość dowożenia pacjentów prywatnymi samochodami podjazdem dla karetek. Czas postoju auta przed wejściem do IP należy skrócić do niezbędnego minimum.

Istnieje również możliwość skorzystania z wózka inwalidzkiego, który znajdą Państwo w Izbie Przyjęć.

Jak trafić do szpitala / gdzie zaparkować