Oddziału:

Dyżurka
Pielęgniarska:

32 325 52 13,

Możliwość komunikacji pacjentów z otoczeniem zewnętrznym

Podczas pobytu w Szpitalu  Megrez Sp. z o.o. pacjenci mogą korzystać ze specjalnie dedykowanych dla nich szpitalnych telefonów komórkowych, przeznaczonych do kontaktu z bliskimi. Telefon dedykowany dla pacjenta znajduje się w dyżurce pielęgniarskiej. W przypadku pacjentów mających trudności z poruszaniem się telefon  zostanie dostarczony choremu przez personel oddziału.

nr telefonu: 508 912 218

Ordynator Oddziału

Lek. Jarosław Kubica

Specjalista chorób wewnętrznych.

Pielęgniarka Oddziałowa

Anna Madowicz

Mgr pielęgniarstwa, mgr psychologii zarządzania, lic. socjologii zdrowia i medycyny, specjalista z zakresu organizacji i zarządzania, studia podyplomowe MBA
w Ochronie Zdrowia.

Lokalizacja II piętro

O nas

Zajmujemy się kompleksowym udzielaniem świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki
i leczenia chorób wewnętrznych t.j.
– chorób układu oddechowego (choroby oskrzeli i płuc);
– chorób układu pokarmowego (choroby trzustki, wątroby, żołądka, refluks, choroba wrzodowa
  żołądka i dwunastnicy);
– chorób endokrynologicznych (cukrzyca, nadczynność /niedoczynność tarczycy);
– chorób układu moczowego (choroby nerek, pęcherza moczowego)
– zaburzeń metabolicznych (zaburzenia lipidowe, dna moczanowa, dyselektolitemia).
Oddział posiada 35 łóżek.

Zakres udzielanych świadczeń