Drogie Mamy!

Pamiętacie swój pobyt na Tyskiej Porodówce? Warto wiedzieć, że możecie ocenić naszą pracę na stronie www.gdzierodzic.info, gdzie od teraz pojawiło się specjalne narzędzie – „Generator Wdzięczności” służący do wyrażania wdzięczności naszemu personelowi.

Jak to zrobić?

Na portalu https://gdzierodzic.info/ znajdują się dwie podstrony: „Podziękuj położnej” oraz „Podziękuj szpitalowi”. To z nich można wysyłać indywidualne podziękowania za opiekę podczas porodu dla naszej placówki lub do położnej, która się Wami opiekowała. Wystarczy w odpowiedniej zakładce wybrać położną i placówkę, następnie treść podziękowania, podpisać się i wysłać. Na koniec podziękowania musimy potwierdzić w wiadomości mailowej, którą otrzymamy.

To prosta, ale znacząca forma wyrażenia wdzięczności za profesjonalizm, troskę i wsparcie, które nasze położne zapewniają w tak ważnym momencie życia kobiety i jej rodziny. Jednocześnie to doskonała okazja do wyrażenia uznania dla Szpitala i personelu medycznego zaangażowanych w tworzenie przyjaznego miejsca do przeżywania pozytywnego doświadczenia narodzin oraz zaangażowanego w dbałość o zdrowie matki i noworodka.

Więcej informacji na temat projektu „Generator Wdzięczności” można znaleźć na stronach: https://gdzierodzic.info/podziekuj-poloznej/https://gdzierodzic.info/podziekuj-szpitalowi/

Serdecznie zapraszamy do wyrażenia swoich podziękowań!

scroll Skip to content