Kolejny Dzień Otwarty tyskiej porodówki w szpitalu Megrez

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie na drugą edycję Dnia Otwartego Porodówki Szpitala Megrez w dniu 29 czerwca 2024 r.

Mamy nadzieję, że lekarki i inicjatorki tego wydarzenia – lek. Ewelina Stawicka-Ociepka, lek. Elżbieta Waleczek-Melli Sameri i lek. Aleksandra Pełech odpowiedziały na wszystkie nurtujące przyszłe Mamy pytania i rozwiały wszelkie wątpliwości związane z porodem i opieką okołoporodową.

Na zakończenie spotkania odbyło się tradycyjnie już zwiedzanie traktu porodowego, gdzie przyszli rodzice mogli od środka poznać naszą kadrę Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz zobaczyć nowoczesne sale porodowe wyposażone w wysokiej klasy sprzęt.

Kto nie mógł do nas dołączyć, może to zrobić w tym miesiącu. Termin kolejnego dnia otwartego podamy już wkrótce.