Szpital Megrez zaprasza wszystkich przyszłych rodziców na dzień otwarty Tyskiej Porodówki! To doskonała okazja, aby poznać Oddział Ginekologiczno-Położniczy od środka i dowiedzieć się wszystkiego o opiece, jaką oferuje podczas jednego z najważniejszych momentów w życiu każdej kobiety.

Spotkanie odbędzie się 29 czerwca (sobota), w godzinach 10.00-12.00 w Sali Szkoły Rodzenia Szpitala Megrez w Tychach, na parterze, tuż przy głównym wejściu do szpitala. Przyszłe mamy oraz ojcowie dowiedzą się wszystkich niezbędnych informacji – m.in. jak wygląda organizacja hospitalizacji od momentu przyjęcia do wypisu, na czym polega indukcja porodu i jak będzie on przebiegać. Rodzice dowiedzą się także wszystkiego o cięciu cesarskim, szczególnych sytuacjach położniczych oraz późniejszej opiece nad noworodkiem. Będzie również możliwość zwiedzenia traktu porodowego, a doświadczone lekarki odpowiedzą na nawet najbardziej nurtujące pytania.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym perinatologia@szpitalmegrez.pl

Do zobaczenia!