top podstrona

SZYBKI KONTAKT

(32) 325 51 48
887 277 811

Praktyki zawodowe w Szpitalu

 

Zapraszamy do odbywania praktyk zawodowych Uczniów i Studentów kształcących się na kierunkach medycznych i administracyjnych

 
 
Podanie powinno zawierać: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego Ucznia / Studenta, nazwę szkoły / uczelni, informację o kierunku i roku studiów, informację o przedmiocie praktyk oraz liczbę godzin i proponowany termin praktyk. Po rozpatrzeniu podania Uczeń / Student otrzymuje telefoniczną lub mailową informację zwrotną, po czym ustala z pracownikiem Działu Kadr i Płac termin spotkania w celu przekazania i uzupełnienia niezbędnych dokumentów.
 
 
WAŻNA INFORMACJA:
Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie praktykami zawodowymi w Szpitalu, uprzejmie informujemy, że kontakt osobisty w biurze Działu Kadr i Płac we wszelkich sprawach związanych z realizacją praktyk jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu i godziny spotkania.
 
 
KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW KIERUNKU LEKARSKIEGO PRZYJĘTYCH NA PRAKTYKI
 
Wszystkie osoby odbywające praktyki w miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień zapraszamy na obowiązkowe szkolenie z zakresu BHP i epidemiologii, które będzie połączone ze spotkaniem z Dyrektorem ds. Medycznych.
Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach:
  • 20 czerwca (poniedziałek), godz. 11.00
  • 22 czerwca (środa), godz. 11.00
 
Prosimy o informację mailową o wybranym terminie do dnia 10 czerwca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
Kontakt w sprawie praktyk zawodowych:
 
od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00
Dział Kadr i Płac
tel. 32 325 51 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Zapraszamy!
 
 
wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe