top podstrona

SZYBKI KONTAKT

DSC 0550

Bieruńskie Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Pracowników KWK „Piast” przekazało Oddziałowi Ginekologiczno-Położniczemu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w nieodpłatne użyczenie kolejne łóżko porodowe. Sprzęt został zakupiony ze składek członkowskich, jest elektrycznie sterowany, co znacząco wpływa na komfort zarówno rodzących pacjentek, jak i personelu medycznego biorącego udział w porodzie.

zyczenia wielkanoc 2018

20, 21 i 22 marca w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz w Oddziale Chorób Wewnętrznych Naszego Szpitala odbywa się egzamin dyplomowy studentów studiów I stopnia na Kierunku Pielęgniarstwo Wydziału Medycznego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach.

dzien mozgu 1

Informacja o wykładzie
Zobacz więcej ostatnich aktualności...