top podstrona

SZYBKI KONTAKT

Aktualności

Informujemy, iż w czwartki i piątki w godzinach 08.00 – 10.00 począwszy od  28 maja br. wraca możliwość wykonania odpłatnych badań na obecność przeciwciał anty – SARS-CoV-2 w klasie IgG oraz pozostałych badań laboratoryjnych w zależności od potrzeb. Badania będą pobierane w pomieszczeniach Poradni Opieki Nocnej i Świątecznej, mieszącej się pomiędzy budynkiem głównym a PAKS.

Prosimy o posiadanie maseczek ochronnych oraz zachowaniu dystansu w przypadku większej ilości osób. Pacjenci będą proszeni do pobrania krwi pojedynczo. Zalecamy płatność kartą płatniczą.

101215146 2566717033588285 3700256153914048512 o

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek, który przypada właśnie dziś, oraz w związku z faktem, że Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej, Zarząd szpitala składa Paniom słowa uznania wraz z podziękowaniami dla Waszej wymagającej i trudnej pracy, a także życzy Wam dużo zdrowia, spokoju i radości oraz siły w wykonywaniu tak szlachetnego zawodu. Dzisiejsze czasy pokazują dowodnie, jak ważny i odpowiedzialny zawód ustanowiła Florence Nightingale, nestorka Pielęgniarek i Położnych, która dziś obchodziłaby swoje 200. urodziny.

międzynarodowy dzień pielęgniarek 2

Informujemy, że z powodu epidemii Koronawirusa zostały wstrzymane DO ODWOŁANIA badania tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w ramach kontraktu z NFZ- badania na podstawie skierowań z przychodni. Informujemy, że z powodu epidemii Koronawirusa zostały wstrzymane DO ODWOŁANIA badania tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w ramach kontraktu z NFZ- badania na podstawie skierowań z przychodni. Termin wznowienia pracy Zakładu zostanie ogłoszony na stronie internetowej i poprzez media społecznościowe szpitala.
Po wycofaniu skierowania z listy pacjentów oczekujących, badanie można wykonać w dowolnej jednostce, która ma podpisaną umowę z NFZ. Dodatkowe terminy dla pacjentów naszego szpitala zobligował się wyznaczyć Zakład Diagnostyki Szpitala w Oświęcimiu ul. Wysokie Brzegi 4: telefon do rejestracji: 33 844 83 33 lub 33 844 84 33.
Skierowania można odebrać w dni robocze od 7 - 14 w starym budynku Nocnej Opieki obecnie Poradni Specjalistycznej Megrez- wejście od strony Zespołu Poradni Specjalistycznych nr 1.

Zmiana numeru telefonu do rejestracji: 32 32 55 203 / 32 32 55 298

Codziennie spotykamy się z dowodami Państwa hojności w postaci wpłat na nasze konto. Z całego serca za nie dziękujemy, każda złotówka jest potrzebna i każdą wydamy możliwie najlepiej. W dowód wdzięczności przygotowaliśmy dla naszych darczyńców informację odnośnie ulg w zakresie darowizn, opracowaną w oparciu o założenia wprowadzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej.

heart 296983 1280

exclamation point 1421016 1920

W przypadku gdy z powodu gorączki, kaszlu, duszności zgłaszasz się do Szpitala Zakaźnego MEGREZ Sp. z o.o. zabierz ze sobą:
• karty informacyjne z poprzednich pobytów w szpitalu,
• spisane na kartce nazwy leków, które zażywasz,
• piżamę, ręcznik, przybory toaletowe.
Wszelką biżuterię i przedmioty wartościowe pozostaw w domu.

Jeśli leżysz w Szpitalu, nie proś rodziny o przynoszenie dodatkowych rzeczy.
Niezbędne rzeczy zapewnia Szpital.
Rodzina może dostarczać jedynie specyficzne leki i dokumentację medyczną.

Zobacz więcej ostatnich aktualności...