top podstrona

SZYBKI KONTAKT

plakat B2 www

"Witaj w Tychach. Życzymy wielu beztroskich i radosnych dni oraz powodzenia przez całe życie" - kartkę z takim powitaniem i załączonym do niej prezentem otrzymają od Miasta Tychy wszystkie dzieci urodzone w Szpitalu Wojewódzkim. Pierwsze upominki wręczyła wiceprezydent miasta Daria Szczepańska. Od jutra przekazywane będą na bieżąco każdemu urodzonemu w Tychach dziecku. Rodziców dzieci urodzonych w styczniu zapraszamy na Oddział Ginekologiczno - Położniczy  po odbiór kompletów albo prosimy o kontakt w sprawie innego sposobu odebrania prezentu.

DSC 0874

DSC 0875

DSC 0879

Mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę najmu lokalu gastronomicznego na terenie szpitala. Jest on zlokalizowany obok Izby Przyjęć, wind na oddziały oraz w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia do parku, służącego także jako główne przejście do budynku mieszczącego dwa szpitalne oddziały: Geriatryczny i Obserwacyjno-Zakaźny. Oprócz 32-metrowego pomieszczenia na działalność wykorzystać można także część oszklonego holu z widokiem na park oraz część samego parku, gdzie w sezonie można urządzić ogródek letni.
Klientami lokali i punktów zlokalizowanych na terenie szpitala jest ponad 800 zatrudnionych osób, 30 studentów Uniwersytetu Medycznego i 20 absolwentów studiów na stażach podyplomowych. Ponadto na oddziałach przebywa w dni powszednie około 300 pacjentów, w ciągu dnia w szpitalu przebywają również pacjenci niehospitalizowani oraz osoby odwiedzające chorych leczonych stacjonarnie.
Szczegóły oferty dla każdego z lokali można znaleźć na stronie bip.szpitalmegrez.pl w zakładce „Konkursy na najem powierzchni”. Oferty można składać do 15 lutego 2018r.
W sprawach proceduralnych związanych z konkursem można się kontaktować z Działem Organizacyjno-Prawnym pod nr. tel. (32) 235 53 74, w sprawach merytoryczno-technicznych z Działem Techniczno-Gospodarczym pod nr. tel. (32) 325 51 21.

Na prośbę Klubu Morsów Tyskie Sinice, którego członkowie pluszczący się w lodowatej wodzie  na ryneczku osiedla K byli jedną z atrakcji tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasi ratownicy zabezpieczali tę kąpiel od strony medycznej. W pogotowiu był również szpitalny ambulans. Miło nam, że mogliśmy zagrać razem z Orkiestrą zwłaszcza, że nasz szpital otrzymał od WOŚP sprzęt medyczny, który pracuje m.in. na oddziałach: geriatrycznym i neonatologicznym.

Zdjęcia dzięki uprzejmości P. Radnej Lidii Gajdas.

image0000 3

image0000 2

image0000 5

image0000