top podstrona

SZYBKI KONTAKT

heart 296983 1280

Szanowni Państwo, Drodzy Darczyńcy, proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za deklarowaną naszemu szpitalowi ofiarność i hojność. Trudno wyrazić słowami wdzięczność za otrzymywane wsparcie niezależnie od jego rodzaju i wymiaru. Liczymy na każdą pomoc i każdą wykorzystamy, by jak najlepiej służyła dobru naszych pacjentów i personelu medycznego. Oto nasi Dobroczyńcy:

W związku z przekształceniem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w placówkę o profilu zakaźnym, pacjenci nie zarażeni wirusem SARS-CoV-2 i nie podejrzani o zarażenie w przypadku konieczności hospitalizacji będą musieli zgłaszać się do innych placówek. By ułatwić Państwu poszukiwanie miejsc, gdzie będzicie mogli skorzystać z usług medycznych, publikujemy poniżej wykaz okolicznych szpitali, które prowadzą takie oddziały, jakie funkcjonowały dotychczas w WSS Megrez,

W sprawie pomocy dla naszego szpitala prosimy kontaktować się z następującymi osobami:

➡️ Aleksandra Studniarz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 885 277 819) - pomoc finansowa

Możliwe jest także bezpośrednie dokonywanie wpłat na konto ING Bank Śląski S.A. 48 1050 1214 1000 0023 6266 0157

➡️ Artur Szafrański (tel. 887 277 808, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - pomoc rzeczowa

➡️ Irena Olesińska (tel. 539 683 944, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - pomoc żywieniowa

➡️ Dorota Kudła (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 325 51 26) - osoby zainteresowane wolontariatem lub pracą w szpitalu

Dziękujemy, Państwa wsparcie wiele dla nas znaczy!

heart 296983 1280

W związku ze spodziewanym wzrostem zakażeń SARS-CoV-2 Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję, by 19 placówek medycznych na terenie kraju przekształcić w szpitale zakaźne, które będą zajmować się tylko osobami podejrzanymi o zakażenie koronawirusem oraz chorymi na COVID-19. Jednym ze wskazanych przez ministra zdrowia szpitali jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o.o. w Tychach.Przekształcone placówki zapewniają oprócz diagnostyki w kierunku COVID-19 również możliwość wykonania procedur zabiegowych. Muszą więc mieć m.in. sale operacyjne i zabiegowe. Szpital będzie również zabezpieczał miejsca, izby i sale porodowe dla zarażonych kobiet w ciąży. Proces przyjmowania pacjentów z podejrzeniem koronawirusa odbywać się będzie zgodnie ze ściśle określonymi procedurami sanitarno-medycznymi - począwszy od zgłoszenia do sanepidu, poprzez transport do szpitala, aż po hospitalizację po to, aby możliwie jak najbardziej zabezpieczyć otoczenie i samego pacjenta.

Zobacz więcej ostatnich aktualności...