top podstrona

SZYBKI KONTAKT

Aktualności

Od 1 sierpnia 2020 badania komercyjne będą pobierane według następującego harmonogramu:

Poniedziałek 8.00 – 12.00
Wtorek 8.00 – 12.00
Środa 8.00 – 14.00
Czwartek 8.00 – 12.00
Piątek 8.00 – 12.00

Wyniki badań można odbierać codziennie od 8.00 do 14.00.

Pacjentów prosimy o zachowanie 2 m odległości oraz założenie  maseczek.

Na pobranie krwi pacjenci wzywani są przez pielęgniarkę pojedynczo.

Prosimy aby na badania zgłaszać się zgodnie z wskazanymi godzinami, nie ma potrzeby przychodzić wcześniej.

W środy wracają ceny promocyjne oraz wznawiamy pobieranie promocyjnych pakietów.

covid 19 5009499 1920

30 czerwca w Łodzi z inicjatywy zarządzających szpitalami w Tychach i Raciborzu odbyło się spotkanie dyrekcji 11 szpitali zakaźnych z całej Polski. Przedmiotem spotkania były problemy, z jakimi obecnie borykają się zarządzający szpitalami jednoimiennymi. Okres, w którym placówki pozostają w tej formule, pociąga za sobą trudno odwracalne zmiany w wielu obszarach prowadzenia szpitala. Głównymi wyzwaniami, z którymi mierzy się każda z przekształconych placówek, są: zasada finansowania, odejście kadry medycznej, brak jasnych i bezpiecznych zasad powrotu do pierwotnej działalności.

Informujemy, iż w czwartki i piątki w godzinach 08.00 – 10.00 począwszy od  28 maja br. wraca możliwość wykonania odpłatnych badań na obecność przeciwciał anty – SARS-CoV-2 w klasie IgG oraz pozostałych badań laboratoryjnych w zależności od potrzeb. Badania będą pobierane w pomieszczeniach Poradni Opieki Nocnej i Świątecznej, mieszącej się pomiędzy budynkiem głównym a PAKS.

Prosimy o posiadanie maseczek ochronnych oraz zachowaniu dystansu w przypadku większej ilości osób. Pacjenci będą proszeni do pobrania krwi pojedynczo. Zalecamy płatność kartą płatniczą.

101215146 2566717033588285 3700256153914048512 o

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek, który przypada właśnie dziś, oraz w związku z faktem, że Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej, Zarząd szpitala składa Paniom słowa uznania wraz z podziękowaniami dla Waszej wymagającej i trudnej pracy, a także życzy Wam dużo zdrowia, spokoju i radości oraz siły w wykonywaniu tak szlachetnego zawodu. Dzisiejsze czasy pokazują dowodnie, jak ważny i odpowiedzialny zawód ustanowiła Florence Nightingale, nestorka Pielęgniarek i Położnych, która dziś obchodziłaby swoje 200. urodziny.

międzynarodowy dzień pielęgniarek 2

Informujemy, że z powodu epidemii Koronawirusa zostały wstrzymane DO ODWOŁANIA badania tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w ramach kontraktu z NFZ- badania na podstawie skierowań z przychodni. Informujemy, że z powodu epidemii Koronawirusa zostały wstrzymane DO ODWOŁANIA badania tomografii komputerowej (TK) i rezonansu magnetycznego (MR) w ramach kontraktu z NFZ- badania na podstawie skierowań z przychodni. Termin wznowienia pracy Zakładu zostanie ogłoszony na stronie internetowej i poprzez media społecznościowe szpitala.
Po wycofaniu skierowania z listy pacjentów oczekujących, badanie można wykonać w dowolnej jednostce, która ma podpisaną umowę z NFZ. Dodatkowe terminy dla pacjentów naszego szpitala zobligował się wyznaczyć Zakład Diagnostyki Szpitala w Oświęcimiu ul. Wysokie Brzegi 4: telefon do rejestracji: 33 844 83 33 lub 33 844 84 33.
Skierowania można odebrać w dni robocze od 7 - 14 w starym budynku Nocnej Opieki obecnie Poradni Specjalistycznej Megrez- wejście od strony Zespołu Poradni Specjalistycznych nr 1.

Zmiana numeru telefonu do rejestracji: 32 32 55 203 / 32 32 55 298

Zobacz więcej ostatnich aktualności...