top podstrona

SZYBKI KONTAKT

Aktualności

W okresie od 20 listopada do 15 grudnia 2018 r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez realizuje projekt dotyczący objawów, skutków i sposobów leczenia depresji. W ramach projektu odbędą się zajęcia dla uczniów i nauczycieli szkół średnich w Tychach.
Projekt jest realizacją zadania pt. „Działania edukacyjno-informacyjne w zakresie promocji zdrowia psychicznego i zapobiegania zaburzeniom psychicznym oraz szkolenia w zakresie promocji zdrowia psychicznego.”, na które Urząd Miasta w Tychach ogłosił w październiku br konkurs ofert.

W ostatnich dniach tyskie Hospicjum im. św. Kaliksta I świętowało jubileusz ćwierćwiecza istnienia. Podczas uroczystych obchodów osoby zaangażowane przez lata w pracę na rzecz hospicjum otrzymały podziękowania za swój wkład w jego działalność i pomoc niesioną chorym i ich rodzinom. W ich gronie znalazły się dwie pielęgniarki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez: Wiesława Sieczka i Jolanta Koczaja.

Nasz szpital przystąpił do akcji organizowanej przez PZU na 100-lecie Niepodległosci. Z tej okazji Fundacja PZU przygotowała wyprawki dla wszystkich dzieci w Polsce, które urodzą się w dniu 11 listopada 2018 roku. Znajdą się w niej: prezent niespodzianka od Fundacji PZU z okazji 100-lecia Niepodległości, body z logo Fundacji PZU, kocyk z logo Fundacji PZU oraz zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź którykolwiek z telefonów kontaktowych wskazanych na stronie internetowej www.fundacjapzu.pl.

Urodzeni w 100 lecie Niepodleglej plakat

KAMPANIA 19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY  I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY od 1 do 19 listopada 2018

Celem Kampanii jest nauczenie właściwego reagowania na przemoc, budowanie prawidłowych postaw wśród personelu medycznego oraz pokazanie drogi szukania pomocy w sytuacji przemocy.

Włączając się w Kampanię MEGREZ Sp. z o.o. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny zaprasza na:

19 października o godzinie 12.00 w sali Szkoły Rodzenia szpitala MEGREZ odbędzie się szkolenie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego dla wszystkich pracowników medycznych.

Temat wykładu: Witamina D – status quo czy nowe perspektywy. Niepoznane aspekty stosowania witaminy D

Szkolenie poprowadzi dr hab. n. med. Waldemar Misiorowski, specjalista chorób wewnętrznych i endokrynologii Kliniki Endokrynologii CMKP w Warszawie.

doctor 563428 1920

Zobacz więcej ostatnich aktualności...