| |

top podstrona

SZYBKI KONTAKT

(32) 325 51 48
887 277 811

Parking

W bezpośrednim sąsiedztwie szpitala spółki Megrez znajdują się parkingi miejskie oraz płatny parking niestrzeżony otwarty całodobowo. Za postój pobierana jest opłata parkingowa w wysokości 3 zł za godzinę

Szpital jest przystosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Na terenie szpitala funkcjonują windy, a trakty komunikacyjne pomiędzy oddziałami umożliwiają poruszanie się w obrębie szpitala bez przeszkód.

Do naszego szpitala można się dostać na wózku inwalidzkim:

- w godz. 7.00 – 15.00 przez podjazd obok wejścia do Zespołu Poradni Specjalistycznych nr 1 w Tychach,

- poprzez pawilon, w którym mieści się Oddział Dermatologiczny oraz Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca. Dojazd samochodem jest możliwy na parking tuż przy drzwiach drogą prowadzącą do naszych Poradni Specjalistycznych i Nocnej Świątecznej Opieki. Stamtąd przewiązką łączącą pawilon ze szpitalem trafia się do budynku głównego pod windy, którymi można wyjechać na wszystkie piętra, gdzie mieszczą się oddziały szpitalne. Windy znajdują się również w należącym do WSS Megrez budynku wolnostojącym, w którym zlokalizowane są oddziały: Geriatryczny i Obserwacyjno-Zakaźny.

- przez Izbę Przyjęć: istnieje możliwość dowożenia pacjentów prywatnymi samochodami podjazdem dla karetek. Czas postoju auta przed wejściem do IP należy skrócić do niezbędnego minimum.

Istnieje również możliwość skorzystania z wózka inwalidzkiego, który znajdą Państwo w Izbie Przyjęć.

Mapa

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe