| |

top podstrona

Rejestracja

tel. 32 325 51 50

 

 

O nas

W Zakładzie Diagnostyki Obrazowej wykonuje się badania rentgenowskie układu kostnego oraz oddechowego i badania czynnościowe przewodu pokarmowego i moczowego. Pracowania TK wyposażona jest w 16- rzędowy tomograf komputerowy oraz dwutłokowa strzykawka automatyczna, co umożliwia wykonywanie specjalistycznych badań obejmujących badania układu naczyniowego, czynnościowe ośrodkowego układu nerwowego oraz iwelofazowe badania klatki piersiowej i jamy brzusznej z miednicą. W pracowni ultrasonograficznej wykonuje się badania jamy brzusznej, miednicy oraz szyi i gruczołów piersiowych.

Nasz zespół

Dr n. med. Joanna Gibińska specjalista radiolog, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej wieloletni pracownik Katedry Radiologii ŚAM w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach - Ligocie. Podczas rocznego stażu w Zakładzie Neuroradiologii Szpitala Pitie w Paryżu uzyskała specjalizację z tomografii komputerowej. Przez 16 lat była konsultantem wojewódzkim w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Przez dwie kadencje była skarbnikiem Zarządu Głównego Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Od 2012 roku jest Kierownikiem Zakładu.

Ponadto w Zakładzie pracuje trzech lekarzy radiologów specjalistów  II° stopnia: Agnieszka Lubina - Pachlewska, Grzegorz Górka i Roman Lubniewski oraz specjalista I° Kordian Ochocki. W Zakładzie pracuje dwóch rezydentów- Barbara Wilczyńska i Michał Klimczuk.

Kierownikiem Techników Elektroradiologii jest Barbara Nowak - starszy technik a Piotr Motyka jest Inspektorem ochrony radiologicznej. W ZDO pracuje 17 techników elektroradiologii.

GIBIŃSKA JOANNA JADWIGA  dr n.med.

Kierownik zakładu diagnostyki obrazowej

GÓRKA GRZEGORZ 

Starszy Asystent w zakładzie Diagnostyki Obrazowej

LUBNIEWSKI ROMAN 

Starszy Asystent w zakładzie Diagnostyki Obrazowej

OCHOCKI KORDIAN 

Asystent w zakładzie diagnostyki obrazwoej

LUBINA-PACHLEWSKA AGNIESZKA

Asystent w zakładzie diagnostyki obrazowej

W zakładzie istnieje możliwości wykonania badań komercyjnych.

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe