| |

top podstrona

Kierownik ZDLiM

tel. 32 325 53 39

Pracownia biochemii

tel. 32 325 51 76

Pracownia mikrobiologii

tel. 32 325 53 29

Pracownia serologii transfuzjologicznej

tel. 32 325 51 44

 

O nas

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej pracuje 24 h / dobę , 7 dni w tygodniu (w tym soboty, niedziele, swięta). Oferujemy szeroki panel badań diagnostycznych z zakresu analityki ogólnej, biochemii, immunochemii, hematologii, serologii transfuzjologicznej, mikrobiologii klinicznej.

Dysponujemy wysokospecjalistycznym i nowoczesnym sprzętem diagnostycznym zapewniającym jakość i wiarygodność uzyskiwanych wyników. Posiadamy 2 punkty pobrań – 1 zlikalizowany na terenie Nocnej i Świątecznej Pomocy, 2 na terenie Laboratorium (budynek główny szpitala - III piętro). Obydwa punkty czynne 24 h / dobę. Zpraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasz zespół

Dr n biol. Barbara Kłaptocz, specjalista mikrobiolog  

Absolwentka Akademii Medycznej im.M. Kopernika w Krakowie. Od 1988 asystent w II Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii ŚAM w Katowicach Ligocie. Od 1999 Kierownik Zakładu Mikrobiologii Klinicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 1 im. Prof. J. Gasińskiego w Tychach. Od czerwca 2012 Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej Megrez Sp. Z o.o. WSSP Tychy.
1997  - tytuł doktora nauk biologicznych
2004  - specjalizacja II stopnia w zakresie mikrobilogii

Zespół naszego Zakładu to:

  • 11 Diagnostów Laboratoryjnych,
  • 15 Techników,
  • 1 Pomoc Laboratoryjna.

Wśród diagnostów 3 posiada tytuł specjalisty, odpowiednio w dziedzinie: Laboratoryjnej Diagnostyki Medycznej, Laboratoryjnej Transfuzjologii Medycznej, Mikrobiologii.

Kolejnych 3 diagnostów posiada specjalizację I stopnia z zakresu analityki medycznej, a 3 młodsze koleżanki są w trakcie specjalizacji.

Nasz zespół na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w Konferencjach i Sympozjach z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej, mikrobilogii, transfuzjologii.

Wiedza i duże doświadzczenie zawodowe całego Zespołu zapewnia wysoką jakość wykonywanych badań.

Cennik badań laboratoryjnych

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem badań laboratoryjnych wykonywanych w Megrez Sp. z o.o. Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach:

Cennik

W środy obowiązują ceny promocyjne, istnieje możliwość wykonania niektórych badań nawet do 50% taniej!

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PAKIETAMI BADAŃ LABORATORYJNYCH:

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe