top podstrona

SZYBKI KONTAKT

(32) 325 51 48
887 277 811

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach jest jedną z większych placówek medycznych w regionie. Udziela kompleksowych świadczeń medycznych na kilkunastu oddziałach szpitalnych, w zakładach diagnostycznych oraz poradniach.

Spółka Megrez Sp. z o.o. prowadzi Szpital od 2012 roku jest dużym i stabilnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji. Zatrudnia obecnie około 850 pracowników medycznych, administracyjnych i technicznych.

Priorytetami dla Megrez jako pracodawcy są bezpieczeństwo Pracowników i wysoka jakość procesów polityki personalnej. Realizujemy je poprzez:

 • Poszanowanie praw pracowniczych i ich konsekwentne przestrzeganie
 • Budowanie etycznego i bezpiecznego środowiska – powołanie Zespołu ds. Etyki i wdrożenie dojrzałej Polityki Antymobbingowej, zapewnienie Pracownikom swobodnego dostępu do mediacji i wsparcia psychologicznego
 • Inwestowanie w wiedzę i kompetencje w organizacji poprzez rozwinięty program szkoleń i indywidualne wspieranie Pracowników w podnoszeniu kwalifikacji
 • Dialog, czyli współpraca ze związkami zawodowymi i przedstawicielami różnych środowisk oraz cykliczne badanie satysfakcji pracowników
 • Dbałość o motywację: system nagród finansowych, karnet Multisport, ubezpieczenie grupowe, finansowanie kształcenia

 

 

Na 2022 rok Megrez wprowadził nowe rozwiązania w ramach dotychczasowej polityki personalnej:

 

1. Pełne finansowanie specjalizacji operacyjnej oraz opieka merytoryczna dla Pielęgniarek chcących podjąć zatrudnienie w charakterze Pielęgniarki-Instrumentariuszki (SZCZEGÓŁY)

2. Pełne finansowanie specjalizacji anestezjologicznej oraz opieka merytoryczna dla Pielęgniarek chcących podjąć zatrudnienie w charakterze Pielęgniarki Anestezjologicznej (SZCZEGÓŁY)

3. Dodatki finansowe dla Lekarzy Rezydentów chcących podjąć kształcenie specjalizacyjne w Megrez (SZCZEGÓŁY)

4. Program Poleceń Pracowniczych przyznający Pracownikowi nagrodę w wysokości 1.500 zł za polecenie Kandydata, który zostanie przyjęty do pracy na jedno z deficytowych stanowisk (SZCZEGÓŁY)

 

Osoby zainteresowane współpracą w powyższych obszarach zapraszamy do kontaktu (tel. 32 325 51 26, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

Chcąc poszerzać obszar swojej działalności oraz sprostać oczekiwaniom, jakie są stawiane przed współczesnymi placówkami medycznymi stale powiększamy swój zespół. Oto kogo obecnie poszukujemy.

 

 

Szpital Megrez zaprasza do współpracy pielęgniarki anestezjologiczne z Ukrainy

 

Oferujemy:

 • Elastyczne formy i wymiar zatrudnienia – umowa o pracę / umowa zlecenia / umowa kontraktowa;
 • Wsparcie przy załatwieniu niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem i nostryfikacją uprawnień;
 • Opiekę merytoryczną i niezbędne przeszkolenia w okresie adaptacji;
 • Stabilne zatrudnienie u pracodawcy o ugruntowanej pozycji, zachowującym wysokie standardy opieki i dbającym o bezpieczeństwo i etykę w środowisku pracy.

 

Nasze oczekiwania:

 • Posiadanie właściwych kwalifikacji pozwalających na wykonywanie zawodu pielęgniarki – chętnie podejmiemy współpracę osoby rozpoczynającymi lub będącymi w trakcie procesu nostryfikacji uprawnień,
 • Doświadczenie zawodowe w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego,
 • Otwartość, chęć uczenia się i zaangażowania się w wykonywana pracę.

 

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr pod telefonem 32 325 51 25 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PRACOWNICY MEDYCZNI

 

Szpital jest otwarty na podjęcie różnych form współpracy z lekarzami i pracownikami medycznymi:

 

Lekarz NEUROLOG

Lekarz CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Lekarz KARDIOLOG

Lekarz CHORÓB ZAKAŹNYCH

 

PIELĘGNIARKA

FIZJOTERAPEUTA

 

 

Oto co oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt (w zależności od preferencji kandydata) w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym
 • Możliwość indywidualnego dopasowania wymiaru zatrudnienia i godzin pracy
 • Pracę w szpitalu zachowującym wysokie standardy opieki i dbającym o bezpieczeństwo i etykę w środowisku pracy
 • Współpracę ze zgranym i przyjaznym zespołem
 • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym – wsparcie kształcenia (dofinansowanie edukacji, możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach dodatkowych dni wolnych od pracy)
 • Benefity pozapłacowe: karnet Multisport, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach

Nasze oczekiwania:

 • Posiadanie właściwych aktualnych kwalifikacji pozwalających na wykonywanie zawodu
 • Empatia, odpowiedzialność, komunikatywność oraz chęć zaangażowania się w wykonywana pracę

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr. tel. (32) 325-51-26,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

 

 

Klauzula RODO

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Megrez Sp z o.o. z siedzibą w Tychach, ul. Edukacji 102. W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących przetwarzania danych osobowych, zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych w Megrez sp z o.o., który możliwy jest poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczące przetwarzania Państwa danych danych osobowych w ramach rekrutacji przez Megrez Sp z o.o. z siedzibą w Tychach znajdującą się pod tym linkiem: Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w ramach rekrutacji w Megrez sp z o.o.

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe