Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

W dniach od 4 do 19 maja br. prowadzony będzie remont podjazdu do Izby Przyjęć Szpitala Megrez. W związku z tym dotychczasowe wejście będzie tymczasowo wyłączone z użytku.

Jak w tych dniach będzie można dostać się do Izby Przyjęć?

• Pacjenci poruszający się o własnych siłach mogą dostać się do Izby Przyjęć głównym wejściem do Szpitala, gdzie znajdują się odpowiednie oznaczenia wskazujące drogę.
  • Pacjenci mający problem z poruszaniem się, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się do Izby Przyjęć korzystając z wejścia do Zakładu Diagnostyki Obrazowej.
  • Wszystkie ambulanse będą kierowane do innego podjazdu do Izby Przyjęć, znajdującego się na tyłach bloku łóżkowego.

Modernizacja podjazdu dla pojazdów ratownictwa medycznego ma na celu zwiększenie standardów bezpieczeństwa transportowanych pacjentów, a także poprawienie ogólnej dostępności i komfortu dla wszystkich osób korzystających z Izby Przyjęć Szpitala Megrez.

Za tymczasowe utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac przepraszamy.

Mapa IP