Ważne informacje dla pacjentów zakażonych COVID 19

↑↑↑ KLIKNIJ ↑↑↑

--------------------------------------------

1

Uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19, Spółka MEGREZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny realizuje szczepienia dla seniorów. Punkt szczepień znajduje się w budynku zakaźnym.

15 stycznia zostaje uruchomiona Centralna Rejestracja Pacjentów na szczepienie COVID – 19 dla seniorów powyżej 80 roku życia.

Telefon kontaktowy do rejestracji pacjentów: 32 32 55 255

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 14:00

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

INFORMACJA o przetwarzaniu danych osobowych dla pacjentów, przedstawicieli ustawowych, opiekunów prawnych, opiekunów faktycznych pacjenta oraz osób upoważnionych do działania w imieniu pacjenta.