Ważne informacje dla pacjentów zakażonych COVID 19

↑↑↑ KLIKNIJ ↑↑↑

--------------------------------------------

attention 303861 1280
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez decyzją ministra zdrowia wyznaczony został jako tzw. szpital węzłowy w Narodowym Programie Szczepień przeciwko COVID-19. Oznacza to, że w tyskim szpitalu znajdować się będzie punkt bezpłatnych szczepień dla personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz aptek.
Żeby umożliwić skorzystanie z bezpłatnych szczepień personelowi wspomnianych wyżej podmiotów, trzeba najpóźniej do godziny 12.00 18 grudnia przekazać do Działu Statystyki Medycznej WSS Megrez listy z danymi pracowników wyrażających gotowość do zaszczepienia się (imię, nazwisko i PESEL).
W szpitalu uruchomiony został ponadto kontaktowy adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Za jego pośrednictwem również można przekazywać w formie zaszyfrowanych plików listy pracowników chcących się zaszczepić.