(32) 325 51 48, 887 277 811

Witamy na stronie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach

Niesiemy pomoc w naszym szpitalu zawsze kierując się potrzebami pacjentów i ich rodzin.

Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia

Kariera
Poszukujemy pracowników !

 

Ważne informacje dla pacjentów zakażonych COVID 19

 

information 1481584 1280

 

↑↑↑ KLIKNIJ ↑↑↑

--------------------------------------------

Obecni pacjenci szpitala są sukcesywnie wypisywani do domów lub przenoszeni do innych placówek. Nowych przyjęć ani zabiegów planowych nie będzie.

W praktyce przekształcenie WSS Megrez w szpital zakaźny oznacza, że oddziały szpitalne w większości staną się oddziałami o profilu chorób zakaźnych. Będą na nich hospitalizowani tylko chorzy, u których podejrzewa się zarażenie SARS-CoV-2 albo wiadomo już, że są zarażeni i tylko u takich pacjentów wykonywane będą zabiegi chirurgiczne. Oddział Ginekologiczno - Położniczy będzie przyjmować tylko pacjentki zarażone koronawirusem albo podejrzane o zarażenie.

Szpital będzie podlegał szczególnemu reżimowi sanitarnemu. Procedury opieki nad pacjentami zostaną dostosowane do zagrożenia epidemiologicznego. Stąd m.in. ruch chorych oraz personelu musi zostać ograniczony.

Zmiana profilu szpitala oznacza dla pacjentów zarażonych koronawirusem albo podejrzanych o zarażenie dostęp do leczenia na miejscu. Pozostali pacjenci w przypadku konieczności hospitalizacji będą musieli zgłaszać się do innych okolicznych placówek. Również zespoły ratownictwa medycznego będą transportować takich chorych do innych szpitali, niż WSS Megrez.

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe