Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach wraz z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Katowicach zaprasza wszystkie położne, które chcą pogłębiać swoją wiedzę, na bezpłatny cykl szkoleń. Spotkania obejmują dwa bloki tematyczne, poświęcone zagadnieniom dystocjacji barkowej w porodzie oraz krwotoku poporodowemu i odbywać się będą zawsze środy. Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 12 lutego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie i  przesłanie karty zgłoszeniowej (załącznik) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szkolenia prowadzone przez prof. zw. dr. hab. n. med. Ryszarda Porębę odbywać się będą w dwóch blokach tematycznych. Pierwszy tematy dotyczyć będzie dystocjacji barkowej w porodzie – jak przewidywać, jak rozpoznawać, jak postępować?, drugi z kolei temat poświęcony będzie krwotokowi poporodowemu – jak przewidywać, jak postępować? Spotkania odbywać się będą w każdą środą w godz. 13:00-16:00 w grupach maksymalnie dziesięcioosobowych. Pierwsze 10 osób zostanie zakwalifikowane na termin 12 i 19 lutego 2020 roku, kolejne osoby na pozostałe środy. Szkolenia odbywać się będą w sali szkoły rodzenia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach przy ul. Edukacji 102.

ZAŁĄCZNIK – karta zgłoszeniowa