Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety powyżej 18 roku życia do udziału. Problemy zdrowotne układu moczowo – płciowego uważa się za jedną z najczęściej występujących chorób przewlekłych u kobiet. Żeby zmniejszyć częstość ich występowania, należy profilaktykę rozpoczynać u kobiet młodych, ukierunkowując ją na eliminowanie istotnych czynników ryzyka. W ramach projektu uczestniczki dowiedzą się jak przeciwdziałać takim objawom jak: wysiłkowe nietrzymanie moczu, naglące nietrzymanie moczu, obniżenie ścian pochwy, wypadanie macicy, dolegliwości związane z bolesnym miesiączkowaniem, klimakterium oraz bólu miednicy mniejszej.
Zapraszamy!