Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety powyżej 18 roku życia do udziału. Problemy zdrowotne układu moczowo – płciowego uważa się za jedną z najczęściej występujących chorób przewlekłych u kobiet. Żeby zmniejszyć częstość ich występowania, należy profilaktykę rozpoczynać u kobiet młodych, ukierunkowując ją na eliminowanie istotnych czynników ryzyka. W ramach projektu uczestniczki dowiedzą się jak przeciwdziałać takim objawom jak: wysiłkowe nietrzymanie moczu, naglące nietrzymanie moczu, obniżenie ścian pochwy, wypadanie macicy, dolegliwości związane z bolesnym miesiączkowaniem, klimakterium oraz bólu miednicy mniejszej.
Zapraszamy!