(32) 325 51 48, 887 277 811

Witamy na stronie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach

Niesiemy pomoc w naszym szpitalu zawsze kierując się potrzebami pacjentów i ich rodzin.

Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

 - Oceń nas - 

qr

- Ankieta satysfakcji pacjenta -

Kariera
Poszukujemy pracowników !
Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

Wszystkie kobiety, które od początku sierpnia zdecydują się na poród pod czujnym okiem specjalistów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach, będą mogły skorzystać ze szczegółowego badania analizatorem składu ciała wykonywanego przez dyplomowane dietetyczki. Badanie określa zawartość tkanki tłuszczowej, procent wody w organizmie, masę mięśniową, a nawet stopień otłuszczenia narządów. Ponadto, świeżo upieczone mamy będą mogły uzyskać porady na temat diety i sposobu odżywiania na okres połogu podczas konsultacji dietetycznej. Wyniki analizy ciała będą niezbędne podczas tej konsultacji i pomogą dietetyczkom w opracowaniu indywidualnych porad dla każdej z młodych mam. Badania i konsultacje są bezpłatne i dedykowane paniom, które będą rodzić w tyskiej placówce. Z konsultacji będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:30 do 11:30 w gabinecie dietetyków.
Wiele mam walczy z dodatkowymi, ciążowymi kilogramami po urodzeniu dziecka. W okresie połogu należy jednak stosować specjalną dietę, która nie tylko będzie korzystnie wpływała na organizm dziecka karmionego piersią, ale również będzie uzupełniała utracone przy porodzie składniki odżywcze. - Nieodpowiedni styl odżywienia i restrykcyjne metody odchudzania po porodzie mogą skutkować zaburzeniami laktacji i powodować poważne konsekwencje zdrowotne u młodych mam. Dlatego tak ważna jest odpowiednio dopasowana dieta, która ustalana jest w oparciu o wyniki analizy składu ciała – przekonują specjalistki w zakresie dietetyki w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w Tychach.
Tyska placówka szczególną uwagę przywiązuje do profilaktyki zdrowotnej i troszczy się o zdrowie mieszkańców regionu. Szpital organizuje specjalne akcje dla pacjentów i oferuje bezpłatne badania, takie jak te dedykowane wszystkim młodym mamom. Akcja, w ramach której, realizujemy badania składu ciała i konsultacji dietetycznych dla wszystkich pań, które będą rodzić w naszym szpitalu, wpisuje się w politykę placówki opartą na działaniach propacjenckich – wskazuje Mariola Szulc, Prezes Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Szpital w najbliższych miesiącach planuje kilka akcji skierowanych do różnych grup pacjentów.

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe