Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

Od lipca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez działa Poradnia Rehabilitacyjna w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Porad udziela lek. Bożena Łącka, specjalista rehabilitacji medycznej, konsultant Oddziału Neurologicznego. Na wizytę u doktor Łąckiej można się umówić po numerem telefonu 32 325 53 55. Czas oczekiwania jest krótki, ale trzeba pamiętać, że przy zapisach wymagane jest skierowanie lekarskie od lekarza rodzinnego albo specjalisty.

crutches 538883 1920