(32) 325 51 48, 887 277 811

Witamy na stronie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach

Niesiemy pomoc w naszym szpitalu zawsze kierując się potrzebami pacjentów i ich rodzin.

Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

 

Kariera
Poszukujemy pracowników !
Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki w położnictwie i ginekologii pozwala uczestnikom na zdobycie specjalistycznej wiedzy teoretycznej, uzyskanie cennego doświadczenia praktycznego, a także umożliwia rozwój kompetencji społecznych niezbędnych w zawodzie położniczym. Głównym założeniem tej formy kształcenia jest przygotowanie położnej do udzielania świadczeń zdrowotnych w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej oraz postępowania w stanach nagłych w położnictwie i ginekologii. Ukończone właśnie zajęcia teoretyczne obejmowały 160 godzin. Następnym etapem kursu jest część stażowa, podczas której uczestnicy zdobędą doświadczenie w różnych podmiotach leczniczych na ternie Śląska. Część ta obejmuje 217 godzin. Na zakończenie zaplanowany został egzamin, który uczestnicy kursu będą zdawać jesienią.

W kursie zawodowym bierze udział 20 uczestników wykonujących zawód położniczy – 19 pań i 1 pan. W grupie kursantów znajdują się również położne pracujące w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w Tychach.

Wszystkim uczestnikom kursu życzymy powodzenia podczas części praktycznej oraz sukcesów na jesiennym egzaminie. Trzymamy kciuki!

 image001

wszelkie prawa zastrzeżone
MEGREZ. 2016 | Mapa strony
projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe