Wiesława Sieczka, specjalistka pielęgniarstwa zachowawczego, jest pielęgniarką oddziałową Oddziału Neurologicznego. Z hospicjum związana od początku, od 1998 do 2012 roku była prezesem stowarzyszenia Hospicjum im. św. Kaliksta I. Za jej kadencji rozpoczęła się budowa obecnej siedziby hospicjum. Nadal pracuje jako wolontariusz.
Jolanta Koczaja, specjalistka pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, pracuje w Megrezie jako pielęgniarka na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Opieki Medycznej. „Pracuję w Hospicjum od ponad 12 lat, robię to z serca dla pacjentów i ich rodzin” mówi swojej pracy wolontariackiej.

BM 6761

BM 6827