Nasz szpital przystąpił do akcji organizowanej przez PZU na 100-lecie Niepodległosci. Z tej okazji Fundacja PZU przygotowała wyprawki dla wszystkich dzieci w Polsce, które urodzą się w dniu 11 listopada 2018 roku. Znajdą się w niej: prezent niespodzianka od Fundacji PZU z okazji 100-lecia Niepodległości, body z logo Fundacji PZU, kocyk z logo Fundacji PZU oraz zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź którykolwiek z telefonów kontaktowych wskazanych na stronie internetowej www.fundacjapzu.pl.

Urodzeni w 100 lecie Niepodleglej plakat