Powstała praca dyplomowa na temat metod diagnostyki i leczenia stosowanego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w zakresie występowania wad dotyczących stawów biodrowych u noworodków. Magdalena Kiecoń, absolwentka studiów licencjackich w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku Fizjoterapia obroniła z wyróżnieniem pracę pt. „Występowanie dysplazji stawów biodrowych oraz metody jej rehabilitacji u noworodków przebywających w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tychach w roku 2017”. Niezbędnych danych i merytorycznej pomocy przy jej powstawaniu udzielił dr n. med. Jarosław Groszko, ordynator Oddziału. Promotorem pracy był dr Jarosław Madowicz, wiceprezes zarządu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez a zarazem adiunkt tej uczelni.

gala i stopien 22 1537553474