Zapraszamy osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym do skorzystania poza kolejnością ze świadczeń rehabilitacyjnych w Zakładzie Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez, zgodnie z uchwaloną w maju ustawą o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Warunkiem skorzystania z nowych ustawowych rozwiązań jest posiadanie orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz skierowania na zabiegi wystawionego przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego (czyli nie w gabinecie prywatnym).

W szpitalnym Zakładzie Rehabilitacji wykonywany jest szeroki zakres zabiegów z zakresu m.in.: kinezyterapii, fizykoterapii oraz programy rehabilitacyjne. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie www.szpitalmegrez.pl/komorki-organizacyjne/zaklady/zaklad-rehabilitacji.

megrez tychy 20 03 2014 foto rk 21