Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Poszukujemy lekarza neurologa, lekarza w trakcie specjalizacji z neurologii lub chcącego specjalizować się w neurologii - na pełen etat/dyżury.

Forma zatrudnienia pozostaje do uzgodnienia.

Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. CV oraz list motywacyjny należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 27 kwietnia 2018 roku.

W CV należy zamieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”

Poszukujemy lekarza specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych lub kardiologii, który będzie przeprowadzał konsultacje specjalistyczne na Oddziałach w Szpitalu.

Forma zatrudnienia pozostaje do uzgodnienia.

• Poszukujemy pracowników na stanowisko salowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Higieny i Żywienia pod nr. tel. (32) 325 51 57
  • Poszukujemy lekarzy specjalistów z zakresu geriatrii oraz lekarzy w trakcie specjalizacji
  • Poszukujemy specjalisty ds. epidemiologii z wykształceniem medycznym w zawodzie pielęgniarki lub położnej (licencjat lub tytuł magistra); tytułem specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub higieny i epidemiologii; minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy w szpitalu oraz umiejętnościami interpersonalnymi
  • Poszukujemy technika analityki medycznej z min. 5-letnim stażem pracy w zawodzie i znajomością obsługi komputera na zastępstwo do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej
  • Poszukujemy sanitariuszy oraz kierowców z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych
  • Poszukujemy lekarzy specjalistów z zakresu okulistyki do pracy w Oddziale Okulistycznym oraz na dyżury
  • Poszukujemy lekarzy specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz lekarzy w trakcie specjalizacji na dyżury
  • Poszukujemy lekarzy specjalistów oraz lekarzy w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny ratunkowej i ortopedii do pracy w Izbie Przyjęć

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Zasobów Ludzkich pod nr. tel. (32) 325 51 26 lub mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zatrudnimy na umowę o pracę, umowę kontraktową lub umowę zlecenie pielęgniarki anestezjologiczne z doświadczeniem zarówno w anestezjologii jak i intensywnej terapii. Prosimy o kontakt z naczelną pielęgniarką numer  tel. 32/ 32 55 164 lub 887 277 814 lub pielęgniarką oddziałową Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii numer telefonu 32/32 55 218.

Więcej ofert pracy jest dostępnych pod adresem: http://bip.szpitalmegrez.pl/