kif logo 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o.o. zaprasza tyskich fizjoterapeutów na spotkanie informacyjne z Prezesem Krajowej Izby Fizjoterapeutów dr hab.n. med Maciejem Krawczykiem, dotyczące aktualnych zadań samorządu fizjoterapeutów, zasad rejestracji oraz uzyskiwania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty.
Spotkanie odbędzie się 14 marca 2018r. o godz 12.30 w MEGREZ Sp.z.o.o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny (sala Szkoły Rodzenia) Tychy,ul. Edukacji 102.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z mgr. Robertem Biernackim, kierownikiem Zakładu Rehabilitacji szpitala, tel. 600 989 249.