"Witaj w Tychach. Życzymy wielu beztroskich i radosnych dni oraz powodzenia przez całe życie" - kartkę z takim powitaniem i załączonym do niej prezentem otrzymają od Miasta Tychy wszystkie dzieci urodzone w Szpitalu Wojewódzkim. Pierwsze upominki wręczyła wiceprezydent miasta Daria Szczepańska. Od jutra przekazywane będą na bieżąco każdemu urodzonemu w Tychach dziecku. Rodziców dzieci urodzonych w styczniu zapraszamy na Oddział Ginekologiczno - Położniczy  po odbiór kompletów albo prosimy o kontakt w sprawie innego sposobu odebrania prezentu.