Mamy dla Państwa atrakcyjną ofertę najmu lokalu gastronomicznego na terenie szpitala. Jest on zlokalizowany obok Izby Przyjęć, wind na oddziały oraz w bezpośrednim sąsiedztwie wyjścia do parku, służącego także jako główne przejście do budynku mieszczącego dwa szpitalne oddziały: Geriatryczny i Obserwacyjno-Zakaźny. Oprócz 32-metrowego pomieszczenia na działalność wykorzystać można także część oszklonego holu z widokiem na park oraz część samego parku, gdzie w sezonie można urządzić ogródek letni.
Klientami lokali i punktów zlokalizowanych na terenie szpitala jest ponad 800 zatrudnionych osób, 30 studentów Uniwersytetu Medycznego i 20 absolwentów studiów na stażach podyplomowych. Ponadto na oddziałach przebywa w dni powszednie około 300 pacjentów, w ciągu dnia w szpitalu przebywają również pacjenci niehospitalizowani oraz osoby odwiedzające chorych leczonych stacjonarnie.
Szczegóły oferty dla każdego z lokali można znaleźć na stronie bip.szpitalmegrez.pl w zakładce „Konkursy na najem powierzchni”. Oferty można składać do 15 lutego 2018r.
W sprawach proceduralnych związanych z konkursem można się kontaktować z Działem Organizacyjno-Prawnym pod nr. tel. (32) 235 53 74, w sprawach merytoryczno-technicznych z Działem Techniczno-Gospodarczym pod nr. tel. (32) 325 51 21.