Robimy wszystko, by zapewnić najlepszą opiekę w bezpiecznym środowisku, w atmosferze współczucia i zrozumienia.

Szpital Megrez Sp. z o.o. oferuje możliwość wykonania odpłatnego testu RT-PCR na obecność wisusa Sars-CoV-2 w cenie 350 zł. Materiał pobierany jest w dni powszednie w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej i Mikrobiologicznej (budynek główny szpitala III piętro), a w soboty, niedziele i święta w Izbie Przyjęć. Godziny pobierania wymazów: 7.00-13.00
-------------------------------------------

Dr Andrzej Morawski do 1980 r. pracował w Klinice Ginekologii Onkologicznej Instytutu Onkologii w Warszawie, kolejne dwa lata spędził w szpitalu uniwersyteckim w Bengazi w Libii. W 1982 r. wyjechał do Niemiec. Najpierw pracował na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, w 1986 r. objął stanowisko ordynatora w Klinice Ginekologii Uniwersytetu w Saarlandzie. Od lat 90. prowadzi szkolenia z laparoskopii. Od 1996 r. kierował kolejno klinikami ginekologicznymi w Poczdamie, Berlinie i Eisenhüttenstadt. Po przejściu na emeryturę wrócił do Polski. Obecnie prowadzi kursy i szkolenia dla lekarzy w trudnych technikach laparoskopowych.

- Operacje laparoskopowe są mniej inwazyjne, bezpieczniejsze, za to bardziej dokładne – wyjaśnia prof. Sodowski – Krócej trwa też rekonwalescencja po tych zabiegach, pacjentki przebywają na oddziale zwykle 2 dni po operacji, dlatego oczekują, że będziemy je leczyć takimi nowoczesnymi metodami. Dzisiaj następuje szybki rozwój technik laparoskopowych jako ważnego kierunku postępu medycyny. To także przyszłość naszego szpitala, jeśli chodzi o zabiegi operacyjne.

Operacje wykonywane są na użyczonym, najnowocześniejszym sprzęcie (który w przyszłości miałby się znaleźć na wyposażeniu szpitala) w obecności lekarzy oddziału, którzy wykorzystują obecność dr. Morawskiego do podnoszenia kwalifikacji.

na bloku